| Giriş Yap
HEMEN HESAP AÇ
DETAYLI BİLGİ AL
HEMEN HESAP AÇ
DETAYLI BİLGİ AL
HEMEN HESAP AÇ
DETAYLI BİLGİ AL

Kullanım Koşulları, Politika ve Feragatler

Signalfxcenter kullanarak aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Eğer kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız Signalfxcenter kullanmamanızı tavsiye ederiz.
1.Kullanım Şartlarındaki değişiklikler Kullanım Şartları herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Eğer Signalfxcenter'in kullanmasını devam etmek isteseniz, bu Kullanım Şartların değiştirimleri yayınlamaktan sonra, onları kabul etmenizi belirtiyorsunuz.

2. Signalfxcenter'deki Değişimler Signalfxcenter herhangi bir bildirim yapmaksızın, herhangi bir özelliği veya hizmeti değiştirme veya kaldırma hakkını saklı tutar.

3. Bilgi sahipliği; Signalfxcenter kullanım lisansı; veri yeniden dağıtımı Signalfxcenter ve onun Hizmetlerin tüm hakları, başlıkları ve ilgileri saklıdır, aksi belirtilmedikçe. Signalfxcenter veya onun Hizmetleri kullanırken tüm bilgiler ne dilde, biçimde ve yayında olsa, telif hakkı ve ticaret markaları Signalfxcenter'in ve onun iştiraklerin veya Veri Sağlayıcıların özel mülkiyetidir. İnteractive Data (IDCO)'dan sağlayan tüm hakları, başlıkları ve ilgileri veya herhangi bir bilgileri ve verileri saklıdır. Signalfxcenter veya onun Hizmetleri kullanırken İnteractive Data (IDCO)'dan sağlayan ne dilde, biçimde ve yayında olsa tüm bilgileri, telif hakkı ve ticaret markaları İnteractive Data (IDCO) ve onun iştiraklerin veya Veri Sağlayıcılarının (eğer varsa) özel mülkiyetidir. İçerikde veri madenciliğin, robotların, veya benzeyen veri toplama ve ayıklama araçların kullanması yasaktır. Bizim yazılım onayımızı vermeden önce Signalfxcenter veya İçeriğin kısmı, alt lisans verme, tahsis etme, devretme, satma, ödünç verme veya başka herhangi bir şekilde para ödeme ile İçeriğin dağıtması yasaktır. İçeriğin yetkisiz üremeyi ve dağıtımı engellemek için içerikte dahil yöntemleri kurtulmak yasaktır. Ticari ve Signalfxcenter ile ortaklık sorularınız varsa lütfen İletişim sayfamıza girin. Borsa hukukları itaat etmek ve yetkisiz erişimi önlemek için hesabınıza birden tek cihazdan giriş yapabilirsiniz. Önceki fıkralarda izin vermediyse, bizim yazılım onayımızı vermeden önce Signalfxcenter veya İçeriğin ve/veya veri sağlayıcıların bilgileri veya hizmetleri, satma, ödünç verme veya başka herhangi bir şekilde para ödeme ile İçeriğin dağıtması yasaktır. Ayrıca, TrdingView'in veya ilgili veri sağlayıcılarının yazılım onayı vermeden önce, elektronik veya başka şekilde alan, herhangi uygulamaları ve bilgileri kopyalama, tercüme etme, ters derleme, sökme veya türemiş çalışma yasaktır.

4. Bağlama Signalfxcenter tüm Signalfxcenter.com ve onun versiyonların kullanıcılara Signalfxcenter grafiklerin resimleri analizlerde, basın bültenlerde, kitaplarda, yazılarda, bloglarda ve diğer yayınlarda ve Signalfxcenter grafikleri derslerde, video yayınlarda, haberlerde, analizlerde kullanmaya ve Signalfxcenter grafikleri veya Signalfxcenter ürünleri herhangi bir yerde Signalfxcenter bağlama görünüm olmak kadarıyla, kullanmaya izin vermektedir. Bağlamada Signalfxcenter-e ilişkin linkler veya burada sözü geçen başka bir şekilde Signalfxcenter tanıtımı yapmanız gerekir. Signalfxcenter grafikleri video yayınlarda veya diğer tanıtım yayınlarda kullandığınız zaman, videoda Signalfxcenter bağlaması yoksa, videonun tarifte ''Grafik tasarımı Signalfxcenter sunmaktadır'' veya ''Grafik tasarımı Signalfxcenter tarafından'' yazmak gerekiyor, yazıtipi büyüklüğü 10 PT = 13PX = 3.4MM. Grafiğin resimi çekmek için grafiğin alt araç çubuktaki Resim butonu kullanabilirsiniz (kamera simgesi). Signalfxcenter sistemi otomatik olarak grafiğinizin resimi çekecek, çekmekten sonra size özel link verecek. Linkte resimi görebilirsiniz, indirebilirsiniz, direk linki paylaşabilirsiniz. Çektiğiniz resimde gereken bağlamalar mevcut olur, ilave olarak bağlama yazmaya ihtiyacınız olmaz. Signalfxcenter ürünleri bağlamasız kullanım yasaktır. Bu kuralları bağlı kalmayan üyeler devamlı yasaklama alabilirler, ve kuralları bağlı kalmak için Signalfxcenter başka hukuki yollara başvurabilir, mahkeme kararı, mahkeme emri, para cezaları, vb. Bunda dolayı Signalfxcenter ürünleri kullandığınız zaman bağlamaları kullanmanızı rica ederiz.

5. Üçüncü taraf siteler ve reklamcılar Signalfxcenter'de üçüncü kişi bağlantıları kapsanır. Baze sitelerin içeriğinde itiraz edilebilen kanunsuz veya hatalı madde olabilir. Signalfxcenter sitesindeki bağlantıları kullanarak girdiğiniz sitedeki olay veren işlem faaliyetler ve herhangi bir faaliyetlerin Signalfxcenter sorumlu olmadığını onayıyorsunuz. Bu bağlantıları uygunluk olarak veriyoruz, ve bu sitelerin teklif eden hizmetleri desteklenmiyoruz. Signalfxcenter'de bulunan reklamcılarla herhangi bir yaptığınız iş sizin ve o reklamcıların arasında kalacak. Reklmacının arasında yaptığınız işinizde kar veya zarar aldığınızı biz sorumlu olmamasını onayıyorsunuz. Signalfxcenter'de yetkisiz kullanımı kesinlikle yasaktır. Uyulmaması durumunda hesabın geçici veya devamlı yasaklanması, herhangi ilgili ve uygun kanuni para veya başka cezalara neden olabilir Signalfxcenter hizmetiye bağlanan üyelerin kişisel bilgileri Signalfxcenter şirketlere paylaşabilir. Signalfxcenter şirketlerin kişisel bilgilerini nasıl kullanmasını Signalfxcenter Gizlilik Politikası'dan öğrenin.

6. İçeriğe ilişkin feragatname Signalfxcenter Hizmetlerin veya Signalfxcenter'de olan bilgilerinin kesin, güvenilir, doğru, bütün veya sizin ihtiyacınıza uygun olmasını garanti vermiyoruz. Hizmetlerde veya Signalfxcenter'de bulunan bilgileri Signalfxcenter özel bir şekilde profesyonel işletmelerden veya şirketlerden, borsalar, haber sağlayıcılar, veri sağlayıcılar ve diğer içerik sağlayıcılardan alıyor (mesela BATS veya diğer finansal borsalardan: New York Stock Exchange, NASDAQ, New York Mercantile Exchange ve Dow Jones gibi), ilgili bir bilgilerin kaynağı olan (toplu olarak ''Veri Sağlayıcılar'' demek). Yine de, değişiklik unsurların sayesinde - adam veya mekanik hatalar dahil - Hizmetlerde ve Sitede bulunan kesinlik, zamanlılık, kullanımdan alan sonuçlar, ve doğru bilgi ardıştırmayı Signalfxcenter garanti vermiyor.

7. Yatırım kararları ve yapılan işlemlere dair feragatname Hisse, emtia ve başka yatırımları satma, alma, bulundurma veya ticaret yapmaların kararlar içine risk alacak, ve nitelikli yatırımda meslekli kişilerin tavsiyeleri kullanarak yapsanız çok kazançlı olur. Emtiaların tüm işlemlerin veya diğer yatırımların içine tabi riskler ve varlıklı zararlar olur. ''Gün içi İşlem'' pratik riskli bir işlemdir ve sizin çoklu para kaybetmesiye getirebilir. İşlem ve yatırım platformu kullanmaktan önceden, nitelikli yatırımda meslekli kişilerin tavsiyesini alın. Böyle işlemin size uygun olduğunu iyice üzerine düşünün, düşündüğünüz zaman kendi mali durumunuzu ve finansal riskleri dayanmasınızı nazara alın. Hiçbir şekilde, Signalfxcenter'den veya Hizmetlerimizden alan bilgiler veya maddelerin esasında, sizin veya diğer kişinin o bilgileri veya maddeleri kullanırken hernagi bir çıktığı zarara sorumlu değiliz.

8. Varsayımsal performans sonuçlarına ilişkin feragatname Varsayımsal ediş neticelerin çok doğal sınırları var, onların birileri aşağıda değinmiş. Hesabın, gösterdiği gibi, kar ve zarar almak muhtemeli herhangi bir şekilde temsil etmiyoruz. Aslında, belirli işlem platformun akabinde erişilen varsayımsal ediş neticeler ve fiili sonuçlar birbirine benzemiyor olabilir. Varsayımsal ediş neticelerin sınırın birisi onların geç anlamanın faydası ile genelde hazırlanmış olması. İlave olarak, varsayımsal ediş işlem finansal riskleri içeriye almıyor, ve hiç varsayımsal ediş işlem kaydı gerçek işlemdeki finansal risklerin darbesini tamamen açıklamaz. Mesela zararları dayanabilmek kabiliyeti veya özel işlem uygulamaya yapışma işlemde zararlamaya karşın - bir maddi noktasıdır, işte bu nokta işlem sonuçlara ters etki olabilir. Genelde piyasa veya herhangi bir işlem programın yürütme ilgili başka faktörleri de var. İşte bu fatkörler varsayımsal ediş neticeleri hazırlama zamanda tamamen olarak açıklama getirmez ve tümü gerçek işlem neticeleri ters etki eder.

9. Eğitim Bölümünün Feragetname www.Signalfxcenter.com sayfasındaki tüm bilgi ve içerikler sadece eğitim amacıyla paylaşılmış. www.Signalfxcenter.com yayınlanmış bilgiler herhangi bir kişinin kıymetlerin, kıymetlerin portföylerin, işlem veya yatırım danışmanlığı kapsamıda sayılmaz. Sayfadaki eğiticiler veya onların ekibi size kişisel şeklinde kıymetlerin, kıymetlerin portföylerin, işlem veya yatırım strategilerin doğusal olayı, potensiyalı, değeri veya uygunluğu konusunda bilgi vermezler.

10. Kayıtlı üyeler Özel hizmetlerimiz, grafik saklama, grafikleri yayınlama veya yayınlanmış grafikleri hakkında yorum yapma gibi, sadece kayıtlı üyelerimiz bulunabilir. Bu hizmetleri kullanmak için Signalfxcenter siteye üye adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmanız gerkiyor. Eğer Signalfxcenter'in herhangi bir hizmetide üye (''Abone'') olarak kayıt olsanız, kayıt prosedürü zamanda ''Hemen Kaydol'', ''Gönder'' veya bunlar gibi düğmeleri görebilirsiniz; işbu düğmeyi tıkladığınız zaman bizim Şartlar ve Koşullarımızı yasal açıdan kesin olunu kabul ediyorsunuz. Signalfxcenter siteyi kullandığınızı düşünerek, sizin bağlayıcı sözleşme yapma rüst yaşı olduğunuzu onayıyorsunuz, ve Amerika Birleşik Devletlerin kanunun ve diğer belirli kanuleri kapsamıda olarak Signalfxcenter Hizmetlerin almak hukukun engelli bir kişi değilsiniz. Kabul ettiğiniz kurallar: (a) sizin doğru, cari ve tamamlı bilgilerinizi vermelisiniz, tam Signalfxcenter'in kayıtlama formuda ("Registration Data"), ve (b) Kayıt Verilerinizi doğru, cari ve tamamlı bulmak için sürdürün ve zamanda yenileştirin. Eğer yanlış, cari olamayan ve tamamlı olmayan bilgileri verseniz yoksa Signalfxcenter o bilgileri yanlış, cari olamayan ve tamamlı olmayan haklı gerekçe şüphelenebilir olsa, Signalfxcenter hesabınızı askıya alabilir ve sonlandırabilir ve sizin Signalfxcenter Hizmetlerin (veya her hangi kısmleri) şuanki veya geleck kullanmanızı yasaklanabilir.

11. Profesyonel olmayan üye statüsü Son kullanıcılar için borsaların (Nasdaq gibi) resmi canlı veri sağlayıcısı olmamız nedeniyle, tüm üyelerimize Profesyonel olmayan statüsü tanımlamamız gerekiyor. Signalfxcenter'de canlı piyasa verileri satın aldığınız zaman (CME GLOBEX, CBOT, COMEX, NYMEX hariç) aşağıdaki şartları kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz:

  • 12. Ödeme ve hizmet iptali
  • 13. Signalfxcenter'e Geri Bildirim Signalfxcenter'e iletişim bilgileri veya geri bildirim sayfaları kullanarak fikir, öneri, belge, ve/veya istek gönderdiğiniz zaman, aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz; (a) Katkılarınız gizli veya tescilli bilgi içermez; (b) Signalfxcenter Katkılar karşısında açık veya zımni gizlilik mecburiyeti altında değildir; (c) Signalfxcenter dünya çapında herhangi bir medyada herhangi bir yolla bu Katkıları kullanma veya açıklama (kullanmama veya açıklamama) konusunda yetkilidir; (d) Signalfxcenter bu Katkıları zaten geliştirmekte veya değerlendirmekte olabilir; (e) tüm Katkılarınız Signalfxcenter'in size herhangi bir yükümlüğü oluşmadan Signalfxcenter'in mülkiyeti haline gelecektir; ve (f) herhangi bir durumda Signalfxcenter'den herhangi bir tazminat talebi veya ödeme hakkınız olmaz.


  • 14. Tazminat Signalfxcenter ve onun bağlı şirketi, kardeş şirketi, memurları, ajanları, çalışanları, ortalıkları ve lisans verenleri üçüncü taraftan herhangi bir dave ve talep, ilgili avukat fiyatı dahil, sizin İçeriğiniz yayınlama, yazma, iletme, ılımlama veya başka bir şekildeSignalfxcenter Hizmetleri kullanarak müsait olan, sizin Signalfxcenter Hizmetleri kullanması, sizin Signalfxcenter Hizmetlerin bağlantı olmanız, sizin Kullanım Kuralları ihlali, sizin herhangi bir koşulları ihlali hakkında.


  • 15. Sonlandırma Signalfxcenter hesapları ve/veya herhangi yayınlanmış fikirleri üyelerin istek üzerine sonlandırmıyoruz. Eğer hesabı isteyerek açsanız veya bir sohbet yayınlarsa, işlem topluluğun kısmı ve ilimi oluyor, ve onları kalması gerekiyor, işte biz böyle dülünüyoruz. Politikamız, üyeleri sadece onların en iyi fikirleri halka açık tutmaktan engellenir, ondan dolayı herkesi kendilere namuslu tutuyor ve diğerlerin halka açık repoya güven veriyor. Signalfxcenter'in sizi, ön ibrasız, Signalfxcenter Hizmetlerin erişimi hemen sonlandırabilir, erişiminizi sınırabilir veya Signalfxcenter hesabınızı, veya herhangi bir ilgili epostaları yasaklayabiliri, kabul ediyorsunuz. İşbu erişimin sonlandırma, sınırlama veya yasaklama dahil ediyor, ve sınırlamıyor: (a) Kullanma Şartların veya başka birleşmiş sözleşmelerin veya anlaşmaların ihlali, (b) ülke müasseselerin ve kanun yaptırımın talebi, (c) işi tatil etme veya Signalfxcenter Hizmetlerin maddeleri ılımlandırma (veya onun herhangi bir kısmı), (d) beklenmez teknik veya güvenlik hakkında hatalar ve sıkıntılar, (e) uzun süre etkisizlik, (f) ve/veya sizin kanunsuz veya hileli faaliyetleriniz. Daha ileri, erişimin sebepli tüm sonlandırmaları, sınırlandırmaları ve yasaklamaları Signalfxcenter kararı verir, ve hesabınızın veya ilgili eposta adresi veya Signalfxcenter Hizmetlerin girişin sonlandırmanın siz veya sizin üçüncü kişileri sorumlu değil.


  • 16. Epostalar Signalfxcenter'in sizin epostanıza hizmetlerimiz ilgili bildirimler, önemli bilgi mesajlar, özel teklifler vb göndermesini razı oluyorsunuz. Şöyle mesajları almak istemezsiniz, ilgili bağlantıya tıklarken eposta aboneliği kaldırabilirsiniz.


  • 17. Kurallar Signalfxcenter'de hesap açtığınız zaman, bizim Kurallarımızı okudunuz ve kabul ettiniz demek ve gelecekte onları yacaksınız.